Korzyści

Zobacz, co możesz zyskać przeprowadzając kampanię w ramach crowdfundingu udziałowego z pomocą zespołu Stockrocket.pl

Co zapewnia Ci Stockrocket.pl?

Zobacz co zapewnia Ci wybór profesjonalnego serwisu. Oto niektóre z naszych działań, które pomogą osiągnąć Ci sukces.

Profesjonalna opieka

Twoja kampania ozostaje w rękach najlepszych ekspertów w zakresie rynku kapitałowego, crowdfundingu i marketingu.

Pozyskujesz kapitał

Publiczna kampania Twojej spółki daje inwestorom możliwość zakupu online z dowolnego miejsca na świecie, z dowolnego urządzenia.

Potwierdzasz wartość spółki

Kampania zakończona sukcesem daje kapitał na rozwój i podnosi wartość spółki, stanowi również doskonały punkt odniesienia w negocjacjach z kolejnymi inwestorami.

Zbudujesz społeczność

Nie ma lepszych ambasadorów marki niż inwestorzy, którzy będą aktywnie wspierać jej działania w mediach, mediach społecznościowych i wśród biznesowych partnerów.

Dasz się poznać

Kampania wiąże się z medialnym rozgłosem i wiele osób będzie miało okazję usłyszeć o Twojej marce. Większa rozpoznawalność zaś wiąże się z lepszą sprzedażą.

Masz kontrolę

Sam decydujesz ile akcji emitujesz, pozyskasz kapitał na swoich warunkach, z pomocą najlepszych specjalistów na rynku.

Co zapewnia Ci Stockrocket.pl?

Zobacz co zapewnia Ci wybór profesjonalnego serwisu. Oto niektóre z naszych działań, które pomogą osiągnąć Ci sukces.

O nic nie musisz się martwić

Twoja kampania zostanie przygotowana w serwisie przez zespół profesjonalistów - od założeń, przez opis i profesjonalną oprawę graficzną.

Zadbamy o rozgłos

Poinformujemy mailowo o kampanii potencjalnych inwestorów, specjaliści od PR pomogą stworzyć Ci komunikat prasowy i przygotuja z Tobą plan marketingu, zaś eksperci rynku kapitałowego przeprowadzą Cię przez meandry procesu pozyskiwania kapitału.

Pomożemy Ci stworzyć strategię kampanii

Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia specjalistów od pozyskiwania kapitału i marketingu. Podpowiemy jakie działania zapewnią Twojej kampanii sukces.

Pomoc 24/7

Wesprzemy Cię we wszystkich technicznych kwestiach - zapewniamy Ci nowoczesny serwis, możesz również liczyć na pomoc naszego zespołu na każdym etapie prowadzenia kampanii.

Najnowocześniejszy system

Intuicyjny, nowoczesny serwis umożliwiający przeprowadzenie kampanii na światowym poziomie. Udostępnione narzędzia umożliwiają promocję i monitorowanie kampanii a także wspieranie jej z dowolnego urządzenia i miejsca na świecie.

let’s invest