Wspomniano o nas 5 razy

ISBnews.tv

Bugajski, Stockrocket: Chcemy finansować młode firmy crowdfundingiem udziałowym

Platforma Stockrocket.pl powstała w celu organizowania kampanii dla spółek z o.o. i jest wynikiem współpracy dwóch światów – doświadczonego na rynku kapitałowym zespołu IPO Doradztwo Kapitałowe oraz doświadczonego teamu najprężniej rozwijających się marek crowdfundingowych – Grupy Wspieram.to, mówi prezes Dariusz Bugajski. 

Zobacz na ISBnews.tv

4 miesiące temu | 2018-08-10
Parkiet.com

Crowdfunding jako sposób finansowania inwestycji

Pieniądze na pierwszy biznes można uzyskać z banku, z giełdy, ale także otrzymać je od internetowej społeczności, organizując kampanię w internecie za pośrednictwem wyspecjalizowanych portali w pozyskiwaniu finansowania. I właśnie ten rodzaj finansowania poprzez dużą liczbę drobnych, jednorazowych wpłat dokonywanych przez osoby zainteresowane projektem zwany jest crowdfundingiem. 

Zobacz na Parkiet.com

5 miesięcy temu | 2018-06-21
Odpowiedzialny Biznes

„Crowdfunding udziałowy dla startupów (i nie tylko)”

Na rynku ukazał się pierwszy polski podręcznik crowdfundingu udziałowego, który ma pomóc polskim spółkom pozyskać przez internet do 4 mln zł od drobnych inwestorów. Książka jest dostępna dla wszystkich całkowicie za darmo w wersji do czytania online oraz do pobrania na czytniki. 

Zobacz na Odpowiedzialny Biznes

6 miesięcy temu | 2018-06-11
Interia.pl

Nabycie udziałów spółki StockRocket sp. z o.o.

Zarząd IPO Doradztwo Kapitałowe S.A. informuje, że w dniu 12 kwietnia 2018 r. zawarł umowę nabycia 2.000 udziałów stanowiących 50% kapitału zakładowego w spółce StockRocket sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie . Cena nabycia wyniosła 100.000 zł i jest równa wartości nominalnej udziałów.


Zobacz na Interia.pl

8 miesięcy temu | 2018-04-12
PulsBiznesu.pl

Dom maklerski zasili crowdfunding

Doświadczeni fachowcy rozkręcają biznes oparty na ofertach publicznych małych spółek. Teraz szykują przedsięwzięcie podobne do tego, w jakie zainwestował EBOR z giełdą w Zagrzebiu

Stockrocket to nazwa internetowej platformy crowdfundingu udziałowego, którą szykują Polski Dom Maklerski (PDM) i znana z rynku crowdfundingu Grupa Wspieram.to. — Planujemy uruchomić Stockrocket jeszcze w tym roku, albo na początku 2018 r. — mówi Marcin Galicki, prezes Grupy Wspieram.to. 

Zobacz na PulsBiznesu.pl

rok temu | 2017-10-22